Nympha

Supersnel van offerte naar factuur met Nympha. Klik hier voor meer informatie. quotations_100x100

Hosted Exchange

Hosted Exchange for only € 5,50 a month! Your agenda, e-mail and all your contacts on your phone. More info.

Report malfunction ???

Do you have a malfunction to report ?
Click here to fill in the form...

Web Hosting MySQL beheer

There are no translations available.

Om uw sites te beheren moet u aangemeldt zijn in het Hosting Panel.
Klik hier voor de aanmeldt procedure

STAP 1 - MySQL Database beheer

dnp-databases-mysqlSelect

Klik in het linker menu op "Databases" en selecteer vervolgens "MySQL 5.x".


STAP 2 - Database maken of instellingen bewerken

dnp-databases-mysqlcreatedb

Klik op "Create Database" om een nieuwe database aan te maken, of klik op een reeds bestaande om de database instellingen te bewerken.


STAP 3 - Database gegevens invoeren of bewerken

dnp-databases-mysqlinfoDB

Voor de database naam in en selecteer een gebruiker (zie 1). Bij uw eerste database ziet u nog geen gebruiker, deze moet dan nog worden gemaakt (stap 5). Ga dan verder zonder een gebruiker te selecteren door op "Save" te drukken.



STAP 4 - Database maken of instellingen bewerken

dnp-databases-mysqlcreatedbuser

Klik op "Create User" om een nieuwe database-user aan te maken, of klik op een reeds bestaande om de user instellingen te bewerken.



STAP 5 - Database-user gegevens invoeren of bewerken

dnp-databases-mysqlcreateuserinfo

Vul de velden in en selecteer uw "Databases". Bij gebruik van meerdere databases kunt u deze onderaan het venster selecteren. Druk vervolgens op "Save".